Spotkanie z Dyrektorem Śląskiego OW NFZ

19 stycznia 2017 roku w Ośrodku Doskonalenia Personelu Medycznego przy Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie odbędzie się spotkanie organizowane przez Związek Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego z Dyrektorem Śląskiego OW NFZ dr. n. med. Jerzym Szafranowiczem. Spotkanie, będzie poświęcone projektowi utworzenia systemu podstawowego szpitalnego zabezpieczenia świadczeń opieki zdrowotnej.

Przedstawiciele Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego już trzeci raz będą rozmawiać z władzami Śląskiego OW NFZ na temat projektu utworzenia tzw. sieci szpitali. Na początku grudnia dyrektorzy szpitali powiatowych, na spotkaniu zorganizowanym przez ZSzPWŚ, dyskutowali z Piotrem Nowakiem, Zastępcą Dyrektora ds. Medycznych Śląskiego OW NFZ. W połowie ubiegłego miesiąca przedstawiciele Związku zostali zaproszeni do katowickiej siedziby OW NFZ na dalsze omawianie projektu ustawy.

Spotkanie odbędzie się 19 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 w Ośrodku Doskonalenia Personelu Medycznego przy Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie przy ulicy Chełmońskiego 28.