Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie otrzymał ponad milion złotych na modernizację SOR

Prawie 1,4 mln zł pochłonie doposażenie i modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie. Placówka otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Zdrowia w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

Dyrektor ZZOZ w Cieszynie, Czesław Płygawko podpisał umowę na realizację projektu, dofinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko i wyniesie w kwocie niemal 1,2 mln zł (brakującą sumę pokryje ze swych środków Starostwo Powiatowe w Cieszynie).

– Pozyskana kwota dofinansowania w pełni pokrywa nasze aktualne potrzeby inwestycyjne w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym – podkreśla Czesław Płygawko, dyrektor Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

Planowany termin zakończenia projektu to 30.09.2018 r.

Cały artykuł do przeczytania na stronie „Rynku Zdrowia”.