Drugie i trzecie miejsce szpitali Związkowych w plebiscycie Hipokrates 2017 w kategorii Szpital Roku

Centrum Zdrowia w Mikołowie zdobyło drugie, a Szpital nr 2 w Mysłowicach trzecie miejsce w plebiscycie Hipokrates 2017, organizowanym przez Dziennik Zachodni. Obie placówki zostały nagrodzone w prestiżowej wojewódzkiej kategorii Szpital Roku. Gratulujemy!

Hipokrates to plebiscyt organizowany przez redakcję Dziennika Zachodniego we współpracy ze Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach oraz Polskim Towarzystwem Wspierania Przedsiębiorczości – organizatorem III Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Plebiscyt to doskonała okazja do podziękowania tym, którzy na co dzień poświęcają wiele, aby ratować ludzkie życie i zdrowie. Głosują bowiem Pacjenci, a nie kapituła ekspertów. Centrum Zdrowia w Mikołowie zdobyło 1996, a Szpital nr 2 w Mysłowicach 1862 głosy.