Rejestracja na pierwszą debatę “Wspólnie dla Zdrowia” otwarta

Ministerstwo Zdrowia uruchomiło rejestrację uczestników na pierwszą konferencję w ramach narodowej debaty o zdrowiu „Wspólnie dla Zdrowia”.

Pierwsza konferencja zapoczątkuje cykl spotkań planowanych na najbliższy rok, których efektem ma być wspólny projekt poprawy funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej oraz nakreślenie strategii działania na kilkanaście najbliższych lat.

Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Pacjent i system – zasady działania opieki medycznej”, a debata będzie dotyczyła trzech zagadnień: zdrowie – podstawy ustrojowe i regulacje konstytucyjne, system pacjentocentryczny – na czym polega oraz efektywny system ochrony zdrowia – wizja, cele, mierniki.

Czas i miejsce: 13 czerwca 2018 r., godz. 10.00 w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona.

LINK DO REJESTRACJI UCZESTNIKÓW