Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich nowym członkiem Związku

Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o. dołączył do Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego. Aktualnie organizacja skupia 16 placówek z regionu.

Szpitalem Miejskim w Siemianowicach Śląskich kieruje prezes Agnieszka Wołowiec. Zastępcą prezesa ds. finansowych jest Jan Brol, a dyrektorem ds. lecznictwa dr Joanna Bon-Bałazińska.

W Szpitalu działają następujące oddziały: Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Centralna Izba Przyjęć, Oddział Chirurgii Ogólnej, Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, Oddział Chorób Wewnętrznych (I i II), Oddział Ginekologiczno-Położniczy, Oddział Neonatologiczny oraz Oddział Rehabilitacji Narządu Ruchu.

Szpital Miejski w Siemianowicach Śląskich to także 10 poradni specjalistycznych: Poradnia Chirurgii Ogólnej, Poradnia Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej, Poradnia Endokrynologiczna, Poradnia Leczenia Bólu, Poradnia Onkologiczna, Poradnia Otorynolaryngologiczna, Poradnia Rehabilitacyjna (wraz z Fizjoterapią ambulatoryjną), Poradnia Urologiczna, Poradnia Wad Postawy i Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę WWW placówki.