Józef Kurek i Mariusz Wołosz wśród prelegentów Forum Rynku Zdrowia

Dr Józef Kurek, prezes oraz Mariusz Wołosz, wiceprezes Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego znaleźli się w gronie prelegentów XIV Forum Rynku Zdrowia – jednej z najbardziej prestiżowych, publicznych i wielowątkowych debat o systemie ochrony zdrowia w naszym kraju, gromadzącej co roku ponad 1 tys. uczestników.

Dr Józef Kurek, prezes Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego i dyrektor Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie weźmie udział w sesji „Szpitale w Polsce – wybrane zagadnienia”.  Natomiast Mariusz Wołosz, wiceprezes Związku, dyrektor Szpitala nr 2 w Mysłowicach zabierze głos w debacie „Od października do października, czyli rok funkcjonowania sieci szpitali”.

Rejestracja na Forum na stronie: www.forumrynkuzdrowia.pl