“Dziennik Gazeta Prawna” zaprasza do udziału w konferencji „Kapitał dla medycyny”

14 listopada w Katowicach odbędzie się konferencja “Kapitał dla medycyny”, której organizatorem jest “Dziennik Gazeta Prawna”. Wydarzenie adresowane jest do przedstawicieli kadry menedżerskiej (dyrektorzy zarządzający, generalni, finansowi, główni księgowi i ich zastępcy) zarządzającej publicznymi i niepublicznymi placówkami ochrony zdrowia. To również spotkanie, gdzie nie może zabraknąć przedstawicieli samorządów, którzy odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie lecznic w kontekście kreowania właściwej polityki zdrowotnej dla swoich mieszkańców.

Celem konferencji jest przybliżenie szeroko pojętej tematyki finansowania systemu lecznictwa, a także zmian prawnych, które w decydujący sposób wpływają na możliwości decyzyjne kadry menedżerskiej. To natomiast przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych placówek medycznych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Rejestracja możliwa TUTAJ.

Program wydarzenia

Rejestracja uczestników

Powitanie gości

Wystąpienie otwierające:
„Inwestycje i wsparcie kapitałowe branży medycznej i farmaceutycznej kołem zamachowym polskiej gospodarki”

Wystąpienie:
„Rola płatnika w budowaniu bezpieczeństwa finansowego podmiotów medycznych”

Debata:
„Sieć szpitali po roku funkcjonowania. Problemy, wyzwania, rekomendacje”

Wystąpienie:
„Źródła finansowania inwestycji w branży medycznej – doświadczenia polskich przedsiębiorców”

Debata:
„Sieć szpitali po roku funkcjonowania. Problemy, wyzwania, rekomendacje”

Przerwa kawowa

Debata:
„Ustawa 6 proc. – faktyczną receptą na poprawę jakości leczenia? Perspektywa świadczeniodawców”

Wystąpienie:
„Zarządzanie kryzysowe w ochronie zdrowia – konsekwencje finansowe kryzysów. Rola Design Thinking w zapobieganiu sytuacjom kryzysowym”

Debata:
„Kadry medyczne największym wyzwaniem zarządzających w szpitalach. Czy nowe regulacje uzdrowią system?”

Zakończenie i obiad