Ruszyła rejestracja na 5. edycję Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

Ruszyła rejestracja na 5. edycję Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC), która odbędzie się w dniach 5-6 marca 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Związek Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego jest jednym z partnerów wydarzenia.

Ideą przewodnią Kongresu – zgodnie z jego nazwą – są wyzwania, zarówno terapeutyczne, stojące przed specjalistami w poszczególnych dziedzinach medycyny, jaki i organizacyjno-finansowe, którym sprostać muszą decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce i innych krajach.

Program V Kongresu Wyzwań Zdrowotnych stanowi efekt prac Rady Programowej HCC, w skład której wchodzą m.‌in. wybitni specjaliści różnych dziedzin medycyny, menedżerowie zarządzający lecznicami, przedstawiciele organizacji zrzeszających przedstawicieli środowiska medycznego, eksperci.

W tym roku nie zabraknie nowości – zarówno dotyczących tematyki sesji, jak i form przekazu. Oprócz dyskusji panelowych zaplanowano m.‌in. pojedynki ekspertów, a także wywiady z udziałem publiczności.

Szczegółowy program HCC 2020 i rejestracja: www.hccongress.pl