CHIRURGIA DZIECIĘCA SZPITALA MIEJSKIEGO NR 4 W GLIWICACH Z NOWYM WYPOSAŻENIEM

“Poduszka dla maluszka” to niecodzienny projekt społeczny, wspierający szpitale dziecięce. W ramach tej akcji gliwicki Szpital Miejski nr 4 otrzymał nowoczesne, funkcjonalne stoły i krzesła oraz kolorową pościel dla małych pacjentów.

Prezes szpitala, Przemysław Gliklich w rozmowie z portalem Nowiny Gliwickie podsumował przedsięwzięcie: – Dzięki akcji „Poduszka dla Maluszka” zmieniamy szpitalną rzeczywistość na lepszą. Chodzi nie tylko o wysoki poziom świadczonych usług medycznych, ale także otoczenie, wnętrza i fakt, że szpital nie będzie kojarzył się wyłącznie z bólem i smutkiem.

Oddział chirurgii dziecięcej gliwickiej placówki, mimo pandemii koronawirusa, udziela pomocy chorym, m.in. po urazach, wypadkach komunikacyjnych czy z różnymi wadami wrodzonymi. W ubiegłym roku wsparcie medyczne uzyskało tutaj ponad 1300 małych pacjentów.

Cały artykuł do przeczytania TUTAJ.