PRZEDŚWIĄTECZNA WIDEOKONFERENCJA DYREKTORÓW WSZYSTKICH SZPITALI ZRZESZONYCH W ZWIĄZKU

Za nami przedświąteczna wideokonferencja dyrektorów wszystkich szpitali zrzeszonych w Związku. Władysław Perchaluk, prezes Związku zaprosił do udziału w dyskusjach Marcina Pakulskiego, byłego prezesa NFZ oraz członka Zespołu Doradców Komisji Zdrowia Senatu.

Gość spotkania, Marcin Pakulski zabrał głos w sprawie włączenia się w proces regulacji systemu opieki zdrowotnej: – To dobry czas, aby zastanowić się, czy chcecie być potrawą czy kucharzem?

Z kolei Marcin Leśniewski, dyrektor Szpitala Powiatowego w Pszczynie poruszył kwestię  szczepień personelu medycznego na COVID-19. Uczestnicy wideokonferencji rozmawiali też o transporcie międzyszpitalnym oraz o możliwości pozyskania kadry medycznej z Ukrainy.