KRZYSZTOF ZACZEK W RYNKU ZDROWIA O TYM, CO WARTO ZABRAĆ DO SZPITALA COVIDOWEGO

09.02.2022

Na oddziały covidowe wciąż trafia ogromna liczba zakażonych. Krzysztof Zaczek, wiceprezes Związku i prezes Szpitala Murcki w rozmowie z Rynkiem Zdrowia mówi o tym, jak przygotować się do pobytu w szpitalu covidowym.

Krzysztof Zaczek, wiceprezes Związku i prezes Szpitala Murcki w rozmowie z Rynkiem Zdrowia podpowiada m.in. co warto zabrać ze sobą do szpitala covidowego: – Z racji ograniczenia kontaktu z bliskimi, spowodowanym brakiem odwiedzin, czy ich znacznym obwarowaniem, z pewnością poleciłbym zabrać telefon komórkowy z ładowarką, aby mieć możliwość rozmowy z rodziną. (...) Warto też zabrać ze sobą termometr do pomiaru temperatury ciała, bo to też oczywiście szpital ma, tak jak i inne rzeczy indywidualnego użytku, które są dezynfekowane, sterylizowane, wyparzane, ale lepiej w miarę możliwości mieć swoje. Wygodniej jest, jeżeli mamy jakieś przedmioty, z których wiemy, że będzie korzystał tylko ten pacjent.

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ.