PAŃSTWOWE ODZNACZENIA DLA PRACOWNIKÓW BYTOMSKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO NR 1

01.07.2021

36 pracowników Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu za pracę podczas pandemii zostało uhonorowanych odznaczeniami państwowymi.

Otrzymali oni wyróżnienia z rąk wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka oraz wicewojewody Roberta Magdziarza. Jedną z odznaczonych osób jest dr n. med. Mirosława Cichocka, p.o. zastępcy dyrektora ds. lecznictwa. – Jestem wdzięczna za to wyróżnienie. I odbieram je jako wyraz uznania dla całego zespołu – mówi Mirosława Cichocka.

Tego samego dnia w Warszawie Agnieszka Królikowska, oddziałowa Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego i Hepatologii oraz Marzena Lewandowska, starsza pielęgniarka odebrały przyznane im za pracę podczas pierwszego szczytu zachorowań na Covid-19 przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Złote Krzyże Zasługi.