PODSUMOWANIE PANELU Z UDZIAŁEM JERZEGO SZAFRANOWICZA, WICEPREZESA ZWIĄZKU PODCZAS XVII FORUM RYNKU ZDROWIA

19.10.2021

XVII edycja Forum Rynku Zdrowia powoli dobiega końca. Wczoraj uczestnikiem jednego z paneli – "Szpitale w Polsce – cz. I. Czym zakończy się kolejna rewolucja?" – był Jerzy Szafranowicz, wiceprezes Związku i dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Podczas panelu wiceprezes Związku powiedział m.in. o współpracy szpitali zrzeszonych w organizacji: – Musieliśmy w czasie pandemii bardzo ściśle współpracować i to się udało. Jeśli Ministerstwo Zdrowia argumentuje, że kadra zarządzająca nie współpracowała, to u nas na Śląsku było inaczej. Okazało się, że my jako menedżerowie w tym okresie bardzo się sprawdziliśmy. Nie konkurowaliśmy a współpracowaliśmy.

Retransmisja panelu dostępna jest po rejestracji TUTAJ.