PRACOWNICY SZPITALI POWIATOWYCH NAGRODZENI PODCZAS KONCERTU “ZARAŻENI DOBREM – ARTYŚCI I LEKARZE W PODZIĘKOWANIU PRACOWNIKOM OCHRONY ZDROWIA”

05.10.2020

W Operze Śląskiej w Bytomiu odbył się koncert „Zarażeni dobrem – artyści i lekarze w podziękowaniu pracownikom ochrony zdrowia”. Artyści wyrazili wdzięczność wszystkim pracownikom ochrony zdrowia za dotychczasową walkę z koronawirusem. W trakcie wydarzenia rozdano także nagrody dla pracowników śląskich placówek, którzy wyróżnili się w walce z pandemią.

Wśród wyróżnionych znaleźli się pracownicy szpitali powiatowych zrzeszonych w Związku, którzy otrzymali odznaki honorowe za zasługi dla ochrony zdrowia:

• Ewa Don – pielęgniarka w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich,
  • Grażyna Dziadkowiec – pielęgniarka w szpitalu Megrez sp. z o.o. W Tychach,
  • Barbara Gołosz – salowa w szpitalu Megrez sp. z o.o. W Tychach,
  • Mateusz Hanslik – lekarz w szpitalu Megrez sp. z o.o. w Tychach,
  • Dr hab.n.med. Jerzy Jaroszewicz – lekarz w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu,
  • Dr n.med. Lucjan Kępa – lekarz w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu,
  • Beata Kroczek-Napieralska – pielęgniarka w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu,
  • Maria Kuca-Mulak – pielęgniarka w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim sp. z o.o.,
  • Marzena Lewandowska – pielęgniarka w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu,
  • Beata Łatacz – pielęgniarka w Sosnowieckim Szpitalu Miejskim sp. z o.o.,
  • Janusz Mazurczak – ratownik medyczny w szpitalu Megrez w Tychach,
  • Robert Myca – fizjoterapeuta w szpitalu Megrez w Tychach,
  • Damian Piotrowski – lekarz w Szpitalu Specjalistycznym nr 1 w Bytomiu,
  • Iwona Puchała – pielęgniarka w Szpitalu Murcki sp. z o.o. w Katowicach,
  • Anna Sokół – pielęgniarka w Szpitalu Murcki sp. z o.o. w Katowicach,
  • Izabela Szafrańska – pielęgniarka w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach,
  • Katarzyna Szerzyna – pielęgniarka w Zespole Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach.

Fot. Archiwum UM Bytom