PRZEDSTAWICIELE ZWIĄZKU WŚRÓD PRELEGENTÓW IX KONGRESU WYZWAŃ ZDROWOTNYCH

27.02.2024

Zbliża się IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Wśród panelistów, którzy potwierdzili udział w wydarzeniu są przedstawiciele Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego: Władysław Perchaluk – prezes Związku, Sebastian Grabowski – prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, Aneta Kawka – prezes Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego oraz dr Jerzy Szafranowicz – dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

7 marca w godz. 11:30-13:00 – w pierwszym dniu IX edycji Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w panelu "Sesja dyrektorska – wspólne sprawy" wezmą udział Sebastian Grabowski, Aneta Kawka oraz dr Jerzy Szafranowicz. Z kolei prezes Władysław Perchaluk zabierze głos w sesji "Ilu szpitali publicznych potrzebujemy w Polsce?", zaplanowanej w drugim dniu – 8 marca w godz. 11:30-12:30.

Zarejestruj się.