PRZEDSTAWICIELE ZWIĄZKU WŚRÓD PRELEGENTÓW SAMORZĄDOWEGO FORUM – ZDROWIE DLA POLSKI

28.04.2023

W czwartek, 27 kwietnia w Centrum Kongresowym na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyło się Samorządowe Forum – Zdrowie dla Polski. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Związku – prezes Władysław Perchaluk oraz wiceprezes i dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie, dr Jerzy Szafranowicz.

Konferencja była szansą na dyskusję na temat obecnego systemu opieki zdrowotnej. Władysław Perchaluk, prezes Związku wziął udział w panelu pt. "Pacjent jako podmiot systemu" prowadzonym przez dr. n. med. Jerzego Kurka.

Dr n. med. Jerzy Szafranowicz, wiceprezes Związku i dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie pełnił rolę moderatora podczas panelu pt. "Podmiot leczniczy, jego rola w systemie ochrony zdrowia”.