PRZEDSTAWICIELE ZWIĄZKU WŚRÓD PRELEGENTÓW VIII KONGRESU WYZWAŃ ZDROWOTNYCH

02.02.2023

Zbliża się VIII Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Przedstawiciele zarządu Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego – prezes Władysław Perchaluk i wiceprezes Krzysztof Zaczek – wezmą udział w dwóch panelach, które odbędą się w pierwszym dniu wydarzenia – 9 marca.

Władysław Perchaluk, prezes Związku weźmie udział w panelu "System ordynatorski to przeszłość?". W ramach sesji poruszone zostaną tematy:

• Jak dziś efektywniej zarządzać pracą zespołów szpitalnych?
  • Lekarz i ... „cała reszta”, czyli niewykorzystany potencjał współpracy pomiędzy zawodami medycznymi. Jak to zmienić?

Z kolei Krzysztof Zaczek, wiceprezes Związku i prezes Szpitala Murcki w Katowicach zabierze głos w panelu "Jakość zarządzania placówkami medycznymi". Członkowie debaty odpowiedzą na pytania:

• Czy da się skutecznie zmierzyć i zadekretować jakość w ochronie zdrowia?
  • Jak zarządzają placówkami menadżerowie? Rola dyrektorów ds. medycznych i lekarzy menadżerów w podmiotach leczniczych?
  • Reforma szpitali. Jak długo jeszcze będziemy musieli na nią czekać?
  • Czy nowe regulacje w zakresie jakości wpłyną na zarzadzanie ryzykiem przez dyrektorów szpitali?

REJESTRACJA NA WYDARZENIE.