Rejestracja na XVII Forum Rynku Zdrowia

14.09.2021

Ruszyła rejestracja na XVII edycję Forum Rynku Zdrowia. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-19 października 2021 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Osoby, które chcą wziąć udział w Forum, prosimy o zarejestrowanie się na stronie organizatora. W razie chęci skorzystania z noclegu (1 nocleg dla przedstawiciela 1 szpitala), po otrzymaniu potwierdzenia o zakończonej rejestracji, prosimy o przesłanie maila na adres biura związku - biuro@szpitalepowiatowe.pl.

W czasie XVII Forum Rynku Zdrowia będą poruszane takie zagadnienia, jak m.in.:

• Między falami epidemii – przegląd rządowych i ministerialnych strategii rozwoju systemu ochrony zdrowia w Polsce,
  • Najważniejsze zmiany i decyzje w polskiej opiece zdrowotnej od ubiegłorocznej edycji Forum Rynku
  • Dostępność świadczeń opieki zdrowotnej – czy chodzi tylko o finansowanie?
  • Szpitalnictwo w Polsce – czym zakończy się kolejna rewolucja?
  • Profilaktyka chorób i ich czynników ryzyka w Polsce – czy wyciągamy wnioski z pandemii?
  • Wdrażane programy, rozwiązana, terapie i modele organizacyjne w opiece zdrowotnej – zawsze musi być pilotaż?
  • Oblicza bezpieczeństwa lekowego kraju,
  • Krajowy przemysł farmaceutyczny a przemysł farmaceutyczny w Polsce,
  • Miejsce Polski na mapie innowacyjnych technologii medycznych.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest TUTAJ