Trwa IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych

07.03.2024

Trwa IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych. Związek Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego jest Partnerem Wydarzenia. Za nami panel z udziałem przedstawicieli organizacji: "Sesja dyrektorska – wspólne sprawy". W drugim dniu, w panelu "Ilu szpitali publicznych potrzebujemy w Polsce?" weźmie udział Władysław Perchaluk, prezes Związku.

W "Sesji dyrektorskiej – wspólne sprawy" wzięli udział przedstawiciele Związku: Sebastian Grabowski – prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, Aneta Kawka – prezes Sosnowieckiego Szpitala Miejskiego oraz dr Jerzy Szafranowicz – dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Jutro, 8 marca o godz. 11:30 w panelu "Ilu szpitali publicznych potrzebujemy w Polsce?" weźmie udział Władysław Perchaluk, prezes Związku.