Władysław Perchaluk, prezes Związku wśród prelegentów IX Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

06.02.2024

Znamy pierwszych prelegentów IX Kongresu Wyzwań Zdrowotnych. Wśród nich jest m.in. Władysław Perchaluk, prezes Związku Szpitali Powiatowych Województwa Śląskiego.

W terminie 7-8 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się IX edycja Kongresy Wyzwań Zdrowotnych. To przestrzeń do debaty na temat wyzwań związanych z polską ochroną zdrowia. Na liście prelegentów jest Władysław Perchaluk, prezes Związku Szpitali Województwa Śląskiego. Swój udział w debatach potwierdzili również Izabela Leszczyna, ministra zdrowia, Bartłomiej Ł. Chmielowiec, Rzecznik Praw Pacjenta oraz prof. Jarosław Fedorowski, prezes Polskiej Federacji Szpitali.

Przeczytaj więcej: IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych.