WOJCIECH KONIECZNY W GAZECIE WYBORCZEJ O SZCZEPIENIACH PRACOWNIKÓW MIEJSKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO W CZĘSTOCHOWIE

12.01.2022

Wojciech Konieczny, senator i dyrektor Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie w rozmowie z Gazetą Wyborczą mówi o tym, jak wygląda sytuacja związana ze szczepieniami medyków w placówce, którą zarządza.

Wojciech Konieczny w rozmowie z Gazetą Wyborczą zapytany o to, co zrobić z medykiem, który odmówi obowiązkowego szczepienia na COVID-19 informuje, że wszyscy pracownicy Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie dostali dyrektorskie pismo: – Wysłałem do pracowników pismo, czy się zaszczepią. Gdy ktoś nie odpowie, będę wiedział, co to znaczy. Oczekuję, że do 1 marca wszyscy moi pracownicy będą zaszczepieni drugą dawką, a jeżeli otrzymali ją wcześniej niż pół roku temu, także trzecią.

Całość dostepna jest TUTAJ.